Осінь і парасолька Blunt — ідеальна пара!

Нам однозначно пощастило народитися в новому столітті: навколо чимало високотехнологічних речей, які реально полегшують життя. Але зараз мова не про побутову техніку або наноліки, а про аксесуари. Та же парасолька, наприклад, давно порозумнішала, зміцніла, підкорила весь світ і стала довгожителькою — це BLUNТ.

Чесно кажучи, після того, як потримаєш в руках справжній блант, до інших парасолей повертатися не хочеться. Про тактико-технічні характеристики Блант ми писали не раз, але наступ особливого пори року — осені — змушує задуматися про комфорт під час прогулянок. Згідно зі статистикою, українці після локдауна стали довше і частіше бувати на свіжому повітрі.

BLUNT в Україні: пора купити кращу з парасольок

Ідеальний компаньйон для дощового дня існує — це Blunt. Унікальна парасолька з округленими спицями як і раніше є стильною і оригінальною. Моделі і кольори тiшать око, а компактність серії Metro взагалi захоплює.

Осінь 2021 року буде іншою — кращою, тому пора придбати фундаментальну річ на зразок Blunt. Після року локдаунiв і коротких перебіжок по місту пора розслабитися. Осінь рідко обходиться без дощу і сльоти, але бувати на свіжому повітрі потрібно. Це не тільки фізичне навантаження, а й медитація. А що може бути краще прогулянки під дощем з надійним куполом над головою?

До речі, про міцність Блант скажімо ще двiйко слів. Купуючи саме цю парасольку- довгожительку, ви знижуєте навантаження на навколишнє середовище. Щорічно на звалище потрапляє 1 мільярд парасольок, подумати страшно. А BLUNT служить вірою правдою. Вона ще й з дворічною гарантією, ця бездоганна парасоля!

Порівняти
Після натиснення передзвоніть мені з Вами зв'яжеться наш менеджер та відповість на всі Ваші запитання.