Акційні пропозиції на парасолі BLUNT™

  • *При купівлі однієї парасолі знижка -20%
    *При купівлі одразу двух парасольок - на другу знижка -30%
  • *Безкоштовна і швидка доставка

Акції дають сприятливу можливість скористатися оптимальною грошовою пропозицією для придбання вподобаного товару. Вас чекає отримання продукції 100%-ї якості, з гарантією, в рамках представлених серійних моделей вказаних кольорів.

Переваги:

1. Парасолька-тростина «антивітер» – чудовий аксесуар, який внесе позитивну лепту в створюваний образ.

2. Замовники вибирають ту модель, яка подобається: складну версію можна носити в сумці або рюкзаку, тростина легко розміститься за плечима.

3. Акція дає можливість заощадити. Якісні, брендові парасолі, які отримали світове визнання, стають доступні людям з різним рівнем доходів.

4. Зручний час, щоб проявити увагу до родичів і приготувати подарунок для друга, начальника, коханої людини. Ексклюзивна парасолька, що здатна прослужити десять-двадцять років без ремонту – сьогодні рідкість.

5. Парасолька «Блант», куплена по вдалій ціні, буде лежати і чекати свого часу, коли знадобиться. Їй не потрібні особливі умови зберігання і багато місця. Компактно складений, аксесуар стане знахідкою в дощову і снігову погоду.

Рекомендуємо не відкладати покупку на останній день акції. Парасолі BLUNT представлені в обмеженій кількості, тому вистачить їх не на всіх бажаючих. Можливість оформити замовлення віддалено зробить процес придбання виробів найбільш комфортним!