Дизайнерська колекція BLUNT™ в обмеженій кількості

  • *Лімітована колекція
  • *У комплекті чохли та тубуси
  • *Гарантія 2 роки по всьому світу

Blunt Umbrellas плідно провела літо і тепер з гордістю представляє дві нові моделі своїх парасольок. Вірніше, два нових принта, до створення яких доклали руку всесвітньо відомі дизайнери. Парасолька-тростина Blunt Classic і складана Blunt XS Metro вийшли обмеженими тиражами, і ми готові порадувати вас унікальними парасолями вже сьогодні.

Парасолька Blunt XS Metro+Karen Walker Wildflowers

Наш магазин з радістю представляє колаборації Блант з новозеландським дизайнером Карен Уокер, яка свого часу створювала стиль для Ріанни і Лів Тайлер, Бьорк і Дженніфер Лопез. Цього разу Карен придумала новий принт для складної парасольки Blunt XS Metro! По-королівськи спокійний синій фон з білосніжним фантазійним малюнком з білих квітів.
Кількість парасольок з цієї елегантної серії обмежена: їх випущено всього 1000 примірників, але з десяток Wildflowers на нашому складі вже чекають своїх нових власників з України. Якщо ви шанувальник британської стриманості і стилю, парасолька унісекс від Карен Уокер точно для вас.

Парасолька-тростина Blunt Classic Michael C. Hsiung

Ще одна новинка – парасолька-тростина Blunt Classic, розмальована художником-ілюстратором Майклом Сі Щеньгом. У цій колаборації купол парасольки став полотном, на якому художник у властивій йому олівцевої манері зобразив дивакуватих добрих персонажів.
Єдиним яскравою плямою на монохромному куполі став малюнок парасольки, який захищає намальованого чоловічка. Колір мальованої парасольки білий, з червоним малюнком і колір ковпачка на чохлі-тубусі збігаються – новий Блант виглядає мило, неординарно і стильно навіть у складеному стані.
Колекція випущена обмеженим тиражем: всього в світі 1000 таких парасольок, і вони доступні до замовлення на нашому сайті. Доставка по Україні як і раніше безкоштовна.

Бажаємо приємних покупок,
ваш bluntumbrellas.com.ua