Складні парасольки BLUNT

Складана парасолька BLUNT™ має дуже надійну конструкцію, а також:

Складана парасолька Blunt Metro 2.0 вам допоможе зберегти настрій і зачіску при дощової та снігової погоди. Вона відноситься до аксесуарів середнього розміру, довжина виробу в складеному вигляді досягає 37,5 см. 

Ексклюзивні переваги

1. Трансформація в два прийоми: легко відкривається кнопкою, плавно закривається вручну.

2. При сильному, поривчастому вітру парасольку Blunt не пошкодить: радіальна система витримає навантаження до 80 км/ч. Скловолоконний каркас добре згинається при виникненні напруги: спиці пружинять, але не ламаються.

3. Blunt вирішує проблему з гострими закінченнями спиць: 6 кишеньок надійно утримують наконечники від контактування з іншими аксесуарами в натовпі.

4. Рівномірно натягується тканина купола забезпечує привабливий вигляд і функціональну користь. Вона сохне протягом 10 хвилин після будь-якої інтенсивності опадів. На парасольку Blunt відгуки виключно позитивні.

5. Зручна упаковка у вигляді чохла на «блискавці» і шикарного картонного тубуса з логотипом і яскравим написом – приємна несподіванка для покупця.

Чи може складана парасоля, яка успішно витримала 38 перевірок, бути неякісною? Blunt впевнений в своєму товарі, тому надає покупцям дворічну гарантію в будь-якій країні.

Порівняти
Після натиснення передзвоніть мені з Вами зв'яжеться наш менеджер та відповість на всі Ваші запитання.