BLUNT - парасолі антішторм

Фото зламана парасолька
Фото Антишторм

Проблема звичайних парасольок

Щороку мільйони парасольок ламаються в нормальних кліматичних умовах через поганий дизайн, неякісне виробництво, використання дешевих матеріалів і скорочення витрат. BLUNT™ - це абсолютно нове переосмислення застарілого дизайну продукту. Парасолька, яка працює.

Лого антишторм Блант

Переосмислення дизайну

Кожна деталь важлива. Парасолі BLUNT™ були спроектовані заново. BLUNT™ - це не просто красива парасолька. Наші парасолі оснащені запатентованими наконечниками BLUNT™ і телескопічними спицями, які становлять невід'ємну частину унікальної системи радіального натягу (RTS), створюючи єдиний в світі повністю натягнутий купол парасольки.

Фото шпиці до парасолі
Фото тестування парасольок Блант
Лого аэродинамическая форма Блант

Протестований в екстремальних умовах

Дощ не ламає парасольку. Вітер - ось, що дійсно ламає більшість парасольок і відправляє їх на смітник. Тестування частина нашого виробництва. Ми тестуємо кожну модель в аеродинамічній трубі сила вітру, в якій перевищує звичайну силу вітру в звичному нам середовищі. І оскільки більшість людей ніколи не використовують парасольки всередині аеродинамічних тунелів, ми також проводимо тестування в реальному світі, щоб переконатися, що парасолі BLUNT™ працюють. Ми ламаємо наші парасольки в екстремальних умовах, щоб Вам не довелося робити цього.

Лого 38 проверок качества Блант

Безпрецедентна якість

Одна справа - створити ідеальну парасольку, інше - щоб кожна вироблена парасолька була ідеальна. З нашою пристрастю створювати найкращі парасолі, ми проводимо перевірку кожної парасольки в 38-ми місцях перш, ніж Ви отримаєте її. Парасольки BLUNT™ створені бути єдиними.

Фото Зонтики Blunt Купить в Украине
Фото Зонт Blunt Купить в Украине Цвет: Голубой
logo loveweather

Досвід BLUNT ™

Не дозволяйте дощу зіпсувати день. У той час як більшість парасольок ламатиметься при найменшому натяку на вітер, BLUNT™ полюбляє всепогодні умови. Як тільки Ви використаєте BLUNT™, Ви зрозумієте якою повинна бути парасолька. До того ж тканина парасолі сертифікована від ультрафіолетового випромінювання, а значить в сонячну погоду він також стане в нагоді. Дощ, град або сонце тепер Вас не зупинять. Ми любимо погоду. І Ви теж полюбите.

Лого всемирная гарантия Блант

Повна підтримка

Наше переконання полягає в тому, що ми не хочемо випускати продукти, які легко проникають на звалище. Як частина вирішення цієї проблеми, наші парасольки призначені для ремонту, а не для викиду. У малоймовірному випадку, якщо BLUNT™ вийде з ладу, і ми не зможемо його відновити, ми замінимо його. Ми підтримуємо наші товари.

Всемирная подержка пользователей зонтов Блант Фото

BLUNT - парасолі, які здивують тебе якістю

Порівняти
Після натиснення передзвоніть мені з Вами зв'яжеться наш менеджер та відповість на всі Ваші запитання.