Blunt Парасолі, які не вивертаються Блант. Купити в Україні

Парасолі BLUNT™ - найкращий захист від дощу

Парасолі BLUNT™ не вивертаються від вітру і мають дуже надійну конструкцію, а також:

Кращі в світі парасолі

Антиштормові парасолі Blunt створювалися абсолютно заново. До існуючих на початку XX століття виробам додати було нічого, так як конструкції технічно зжили себе. Вони постійно виходили з ладу і ремонтувалися, однак люди змушені були користуватися тими парасольками через відсутність більш вигідної альтернативи.

Поки світ створював музичні, повітряні, подвійні парасольки, які здатні більше здивувати, ніж довго прослужити своїм власникам, розробник з Нової Зеландії зробив ставку на практичність і якість. Він пропрацював і технічно удосконалив всі елементи антидощової конструкції.

Парасолі Blunt – фаворити серед аксесуарів, які рятують від опадів

Брендові парасолі Blunt після виготовлення проходять серію випробувань, причому це робиться з кожним виробом. Тому якість продукції підтверджується ще до потрапляння товарів в продаж.

а) Покупці отримують парасолі, які успішно справляються з вітром, витримуючи вітер 110-130 км. на годину.

б) Відсутність жорсткої фіксації дозволяє спицям маневрувати при зміні інтенсивності та напрямки дії вітру. При збільшенні навантаження посилюється опір вигинання купола. Це стосується і Blunt Classic, і величезною моделі Sport.

в) Розміщувані в кишеньках кінчики спиць повністю безпечні для інших людей. Відкриваючи парасольку, ви не пораните перехожих.

г) Як же не хочеться наздоганяти в дощ аксесуар, який вискочив з рук! А якщо купити парасольку «Блант» з прогумованою ручкою, то такої неприємності вдасться уникнути.

д) Куди б прилаштувати парасольку, щоб висола і нікому в цей час не заважала в кабінеті? З нашим виробом буде потрібно всього 10 хвилин, щоб купол остаточно висох.

2 роки гарантії підтверджують серйозні наміри виробника, який заявив про особливу надійність виробів. Жителям Великобританії, наприклад, доводиться користуватися парасольками майже щодня. Порахуйте, скільки разів вони відкриють і закриють за 24 місяці корисний аксесуар? Такий же гарантійний термін надається на продукцію по всьому світу.

Подивіться на парасольку Blunt відео на YouTube, щоб упевнитися в правдивості наших слів.

Порівняти
Після натиснення передзвоніть мені з Вами зв'яжеться наш менеджер та відповість на всі Ваші запитання.