Фото лучший выбор - зонт трость Блант

Тростини BLUNT - надійний захист від дощу

Тростини BLUNT™ не вивертаються від вітру і мають дуже надійну конструкцію, а також:

Подовжена модель, яку представляє собою парасолька-тростина, увійшла в побут в XVI столітті. Спочатку виріб був прерогативою літніх воєначальників, які за рахунок похідного життя набували чимало хвороб. Воно служило опорою при ходьбі, могло мати внутрішній секрет у вигляді клинка (згодом в порожнисту ручку виробники додавали для самозахисту пневмо- або газовий балончик, електрошокер, шило, пиропатрон-напалм). Сьогодні парасолька-тростина з великим куполом є нешкідливим аксесуаром і застосовується в період негоди.

1. Парасолька-тростина чоловічий великої серії Blunt Executive підійде особам великої статури і закоханим парам. Діаметр 137 см дозволить сховатися від дощу відразу двом дорослим людям середньої комплекції.

2. Модель, яка підійде кожному – Blunt Classic. Вона надійно вкриває верхню частину тулуба, чинячи опір вітрі, який прагне вигнути виріб в протилежному напрямку.

3. Мініатюрним представницям слабкої статі парасольку тростину великий, що важить майже 1 кг, буде незручний. Для тендітних дам підійде модифікація Blunt Metro 2.0. Парасолька зручна для маленьких жіночих долоньок, він відмінно підкреслить імідж своєї власниці.

Парасолі-тростини Blunt мають найдосконалішу конструкцію в світі. У них продуманий кожен елемент: від купола і спиць, які не піддадуться руйнівній впливу вітру, до зручної нековзною ручки і елітного дизайнерського оформлення упаковки. Під ними надійно і сухо!

Щоб вибрати сертифіковане виріб, рекомендуємо парасолька-тростина купити в нашому інтернет-магазині. Допоможемо вирішити питання з випадковою поломкою.

Порівняти
Після натиснення передзвоніть мені з Вами зв'яжеться наш менеджер та відповість на всі Ваші запитання.