Подаруйте парасольку: чому аксесуар вважається найкращим корпоративним презентом?

Подарунки та сувеніри з корпоративною символікою – невід’ємна частина ділового світу. Кожен подарунок – це знак уваги та одночасно носій рекламної інформації. Чим дорожчий і корисніший презент – тим вище його оцінить приймаюча сторона.

Як вибрати нестандартний промо-сувенір?

Світ динамічний, тому компаніям доводиться постійно шукати свіжі ідеї для корпоративних подарунків. Горнятка, попільнички, ручки, флеш-накопичувачі – безнадійно застарілі варіанти. Хоча б тому, що після кожних переговорів або заходів у ділових людей накопичується по декілька одноманітних презентів. Їх доля – припадати пилом в ящиках. А отже, вони втрачають свою базову функцію рекламних носіїв.

Якщо всі варіанти вичерпані, і ситуація здається безнадійною, є одна відмінна ідея. Партнерам і клієнтам, а також співробітникам можна дарувати якісні парасольки з вашим логотипом. Саме якісні: щоб вони не ламалися після першого ж пориву вітру і стали улюбленим аксесуаром.
Ця ідея має кілька переваг:

 • практичність. Парасолька дійсно може стати в нагоді, на відміну від чергової підставки або горнятка;
 • символічність. У багатьох культурах подарована парасолька втілює турботу про людину;
 • нестандартність. Поки що не так багато компаній використовують подібні промо-подарунки;
 • широке охоплення. Крокуючи по місту з брендованою парасолькою, людина привертає увагу десятків людей.

На яку парасольку наносити логотип?

Звичайно, можна зробити так: купити оптом недорогі парасольки з Азії, знайти друкарню та передати їй замовлення на нанесення логотипів та іншої рекламної інформації. Готові аксесуари з рекламною символікою будуть красивими, практичними, але недовговічними. До того ж, у них є кілька недоліків:

 • класичний зовнішній вигляд. Дуже мало шансів, що людина надасть перевагу брендованій парасолі, якщо у нього вже є власна;
 • ненадійність. Майже всі недорогі аксесуари ламаються протягом 6-12 місяців. А будь-який сильний вітер повністю знищує виріб.

В такому випадку вихід – звернутися до перевірених брендів, відомим на світовому ринку. Так, виробник парасольок BLUNT вважається одним з кращих в світі. У компанії є окремий напрямок по роботі з брендами і виготовлення промо-подарунків. Що доступно клієнтам:

 1. Найнадійніші в світі парасолі, здатні протистояти будь-яким опадам і ураганному вітру.
 2. Великий вибір моделей, кольорів і варіантів зовнішнього вигляду, створених іменитими дизайнерами світу.
 3. Можливість створити подарунки для VIP партнерів і клієнтів: солідні, надійні, стильні та дорогі.
 4. Нестандартний дизайн парасольки незмінно привертає увагу. Шанс, що людина вибере цю парасольку в якості основної – дуже високий.
 5. Унікальні рішення по кастомізації: створення оригінального дизайну купола під кожного замовника, з урахуванням побажань і корпоративних стандартів.

Кожному – свою парасольку

У новозеландського виробника парасольок BLUNT є власна команда дизайнерів, які працюють з корпоративними клієнтами. Можна зробити замовлення через українське представництво компанії та отримати лімітовану колекцію аксесуарів: безсумнівно статусну, практичну та унікальну.

У процесі створення корпоративного подарунка можна змінити колір купола та нанести на нього необхідні написи або зображення. Також можна змінити колір ручки, нанести логотип на чохол і фірмову упаковку, щоб створити цілісний образ.

BLUNT пропонує рішення для всіх видів бізнесу в Україні:

 • підприємці та невеликі компанії можуть замовити недорогу послугу нанесення логотипу на парасолі BLUNT;
 • представникам середнього бізнесу буде цікаво унікальне брендування парасольок;
 • великі бренди зацікавляться розробкою оригінального стилю парасольок із залученням досвідчених дизайнерів. Вони будуть працювати по бренд-буку замовника і чітко виконають поставлені маркетингові завдання.

На рахунку у BLUNT – кілька тисяч лімітованих корпоративних колекцій. Клієнтами бренду стали великі міжнародні корпорації, телекомунікаційні компанії, банки, відомі світові бренди. У вас є можливість замовити практичні та статусні промо-подарунки для своїх партнерів, клієнтів та співробітників. Просто зверніться до офіційного українського дистриб’ютора BLUNT для обговорення деталей.

 

Порівняти
Після натиснення передзвоніть мені з Вами зв'яжеться наш менеджер та відповість на всі Ваші запитання.