Секрет міцності парасольок Blunt – карбонові спиці

Парасолька Blunt славиться не тільки оригінальним дизайном, але і безпрецедентною міцністю. Секрет простий – грамотна конструкція і висока якість матеріалів. Оскільки спиці несуть на собі основне навантаження, вирішено було зробити їх з композитного матеріалу карбону: міцного, легкого і дивно надійного.

Карбонові спиці і в деяких моделях стрижень роблять купол парасольки Блант бездоганним: рівномірно натягують тканину і надають парасольці антиштормові властивості. Карбон (carbon, або скловолокно – вуглець у перекладі) є унікальним органічним матеріалом, його хіміко-фізичні характеристики дозволяють створювати з вуглецю все що завгодно. Сучасний карбон – це ціле сімейство композитів, чиєю несучою основою є вуглецеві волокна, пов’язані якою завгодно речовиною. Наприклад, пластиком або смолами. 

Карбоновий каркас парасольок Blunt - функціонал і естетика

Парасолька Blunt була створена з урахуванням інновацій: інженер і дизайнер Грейг Бребнер приклав максимум зусилля для отримання кращого результату. Карбонові спиці на 40% легше сталевих і на 20% легше алюмінієвих, при цьому міцність вуглепластика зашкалює: при тестуванні в аеродинамічній трубі деякі парасольки Блант не вивернулися навіть при силі вітру 117 км/год.

До речі, карбон уможливив телескопічне висунення спиць, що дозволяє парасолі реагувати на пориви вітру: чим вони сильніші, тим міцніше стає зонтична конструкція.

А ще, карбоновий каркас новозеландської парасольки Blunt надає аксесуару особливу комфортність навіть при холодних вітрів: вуглепластик славиться своїми віброгасильними властивостями і теплоємністю. Напевно, тому Блант так приємно тримати в руках. 

Порівняти
Після натиснення передзвоніть мені з Вами зв'яжеться наш менеджер та відповість на всі Ваші запитання.