Що подарувати людині, у якої все є?

Сучасні гаджети, подорожі, милі дрібнички, дизайнерські речі – все це доступно сучасним людям, і багато хто вже давно цим перенасичений. Що дарувати людині, яка має все, про що мріяла і НЕ знає, чого побажати? У нас є відповідь, яка гарантовано вирішить проблему. Ні, ми НЕ збираємося публікувати добірку дурних ідей для подарунків. Якщо людина вам дійсно дорога, подаруйте їй:

Надійність

Парасолька новозеландської торгової марки BLUNT – найбільш надійний аксесуар в світі, який ніколи не розчарує. Інноваційна конструкція виробу робить його стійким до будь-яких погодних факторів. І вже точно ніякий вітер – навіть ураганний – не зможе зашкодити цій парасольці. Не дивно, адже випробувана в аеродинамічній трубі конструкція витримує потоки повітря зі швидкістю вище 100 км / год. Якщо ви цінуєте людину, для якої підбираєте подарунок, покупка надійної парасольки BLUNT буде найкращим доказом.

Безпеку

У парасольках BLUNT немає елементів, здатних хоч якось нашкодити людині: власнику аксесуара або перехожим. По-перше, купол парасольки НЕ буде вивертатися від вітру. Гаразд, давайте припустимо, що ви потрапили під сильний ураган десь на американському узбережжі. Купол може вивернути, але він тут же повернеться на місце без будь-яких пошкоджень. По-друге, замість спиць з гострими кінцями в цих аксесуарах використовують blunt tips: при розкритті вони максимально натягають купол, забезпечують оптимальну аеродинаміку виробу і не несуть ризику для очей оточуючих людей.

Турботу

Для купола парасольок BLUNT виробник використовує міцну синтетичну тканину з повністю непромокальними властивостями. Завдяки цьому аксесуар ідеально виконує своє пряме призначення: захищає голову і одяг людини від дощу, навіть дуже сильного. Унікальні характеристики тканини забезпечують її швидке висихання: 10 хвилин достатньо, щоб купол знову став ідеально сухим. Поки власник парасольки буде пити каву, його аксесуар вже знову буде готовий захищати від всіх капризів погоди. Якщо і існує символ дійсної турботи – їм цілком може бути парасолька BLUNT.

Красу

Дизайн парасольок BLUNT настільки вдалий, що знаходиться поза часом: як би не мінялися тенденції моди, аксесуар завжди буде виглядати стильно і відповідати сучасному образу. До речі, про відповідність: виробник подбав про великий вибір кольорів моделей, так що підібрати найбільш пасуючий варіант під сумочку або основний предмет гардероба взагалі не буде проблемою. Парасолі будуть гармоніювати з осіннім, весняним і навіть літнім гардеробом (та й із зимовим теж, адже дощ в грудні для нашої країни є нормою).

Зручність

Парасолі BLUNT не просто зручні: вони перевертають все розуміння про справжню зручність таких аксесуарів. Більше немає ніяких довгих спиць, заїдань кнопок, незручною, постійно «вистрілючою» телескопічною основою. Новозеландські парасолі – механічні. Але це не «стара добра» механіка, а вдосконалена технологія. BLUNT відкриваються і закриваються, як за помахом чарівної палички – варто тільки потягнути за ручку.

Якщо ви вирішили подарувати людині, у якої все є, парасольку BLUNT – вам ще й не доведеться піклуватися про подарункову упаковку. Виробник поставляє кожну модель в індивідуальному стильному тубусі, який виглядає крутіше будь-якої вульгарної коробки. А якщо у людини вже є парасолька BLUNT (про всяк випадок, хто міг вас випередити?) – сміливо даруєте другий. Турботи багато не буває – особливо, якщо вона межує з безпекою, надійністю і красою.

Порівняти
Після натиснення передзвоніть мені з Вами зв'яжеться наш менеджер та відповість на всі Ваші запитання.